نام رمان : کنیزک زشت من

نویسنده : سمیرا ۱۰۰۰

نویسنده رمانهای زمزمه های مرموز عشق و کبریت خطرناک من

خلاصه داستان از زبان نویسنده:

اتفاقات این داستان بخش بندی شده هر چی جلوتر بریم واضح تر میشه برای همین نمیشه زیاد در موردش توضیح داد چون داستان لو میره … این داستان در مورد دختری از قشر بسیار ضعیفه که به طریقی به کامپیوتر دسترسی پیدا میکنه و از طریق چت با رسا اشنا میشه و این وسط اتفاقاتی میفته که زندگیشو کلا عوض میکنه و تحت شعاع قرار میده و با عث میشه بزرگترین راز زندگشو بعد از ۲۲ سال بفهمه …….پایان خوش

* چت فقط طریقه اشنایی لیلی با رساست اتفاقات بعدشه که مسیر داستانو مشخص میکنه … این داستان تا یه جاهاییش تقریبا واقعیه ولی از یه جایی به بعد خودم تغییر دادم و کلا تخیل خودمه …… پایانش خوشه البته هنوز تمومش نکردم ولی پایان شیرین داره …… در ضمن اسامی توی چت همه غیر واقعین و هر گونه تشابهی کاملا اتفاقیه …… اگر کسی در مورد چت سوالی داره بگه تا توضیح بدم البته فکر نمیکنم کسی ندونه چت چطوریه…

ژانر داستان : عاشقانه و بعضی جاها کل کل هم داره

اسامی شخصیت ها : لیلی ، رسا ، پیمان ، پری ، مهران  ، مرجان ، هادی ، مریم خانم ، ناهید و ………….

برای اطلاع از تازه ترین رمانهای روز عضو سایت شوید
با عضویت در سایت میتوانید از خدمات انجمن سایت از قبیل درخواست رمان ، دانلود رمان های ثبت شده توسط کاربران ، بحث و گفتگو در مورد رمان ها نیز استفاده کنید

دانلود
رمانک داستان ,رمان ,سایت ,میکنه ,میشه ,نویسنده ,دانلود رمان ,رمان کنیزک منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

انجمن نیوز تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. lawsonbesl49 website پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان وبگردی 24 خرید اینترنتی