خلاصه:

دانلود رمان اجی های دو قلو شر و شیطون درباره تو خواهر دوقلوشیطون ک هر کدوم با ی ماجراهایی با امیرعلی وماکان اشنا میشن خوندن ک شما هرروز با کاراتون نمیزارید بچه ها با ارامش درس اشونا بخونهوای خداحالا چیکارکنماهاهان ی دفعه جیغ زدم وایی خانم پرورش (کتابداروه میگم باو)قیافه اما شبیه ادمهای وحشت زده کردم و گفتم:سوسوسوسک ی دفعه جیغ همه ی دخترایی ک تو کتابخونه بودن دراومد.

الهه ام ک همیشه پشتم بودگف وای اره خانم پرورش واس همین الهام جیغ زدشما چرا دعواش میکنید تقصیر شماس ک اینجا سوسک داره

هاها ی لبخند شیطانی اومد رو لبم زود پس اش زدم کتابام انداختم تو کوله دس الهه گرفتم در مقابل چشا بهت زده پرورش دویدم بیرون کتابخونه همینکه پام ب خیابون رسید زدم زیرخنده الهه ام از خنده من خنده اش اومد خندید هرکی هم رد میشد سرشا ت میداد

پارت دوم

وااای خدا مردم از خنده درحال خنده بودم ک ی چی خورد تومخم ?واه کی بود؟؟ چیشد؟؟ کی زد ؟؟نکنه بلای اسمانی نازل شده دهنما باز کردم ک جیغ بزنم ک الهه فهمید میخواهم جیغ بزنم دستشا گذاشت رو دهنم

الهه:الی بیشعور خبرمرگت چرا خانم پرورش گذاشتی سرکار هیی بمیری تو…?

سرما بلندکردم ک دوتا فحش ابدار ب الهه بدم ک دیدم بههه ماشین پیرخرفته جلوی شرکته?

الهام‌:الهههههه الههههههه …

الهه:ها چ مرگته

الهام :الهه ببین ماشین پیرخرفته جلوی شرکته میگی چرا نبردتش تو پارکینگهااا

الهه چشای گاویشا ریزکرد و ماشین نگاه کردو

گفت :راس میگی اه

الهام:اهوووم الهه جووونم میایی بریم ی سروگوشی اب بدیمم

الهه چشاش دراومد بخاطر

برای مشاهده لینک دانلود رمان از طریق فرم زیر عضو سابت شوید
بعد از عضویت لینک دانلود نمایش داده میشود
با عضویت در سایت میتوانید از خدمات انجمن سایت نیز استفاده کنید

رمانک الهه ,خنده ,دانلود ,پرورش ,ماشین ,رمان ,دانلود رمان ,خانم پرورش ,لینک دانلود ,جلوی شرکته ,ماشین پیرخرفته منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

انشا بیستپ خط خطی های من رپ صدا/بزرگترین سایت موزیک Games And Software مجتمع اموزشی قلم چی فارسان وبسایت مرکزی مین 2 گراف مامان درس خوان! lιlı سایت تفریحی و سرگرمی پلاسما ιlιl link2film